Informacje parafialne na III Niedzielę Wielkanocny – 14 IV 2024. 

 

 1. Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Anna Aldona Jabłońska z Dachnowa i Karol Majewski z Cieszanowa – zapowiedź I.

 

 1. Dziś trzecia Niedziela Wielkanocy obchodzona w Polsce jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.

 

 1. W tym tygodniu:
 • W środę o godz. 18,00 – nowenna do NMP Nieustającej Pomocy i Msza Święta wspólna. W inne dni Msza o godz. 18,00.
 • W sobotę o godz. 11,00 – krótkie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i próba dla dzieci.

 

 1. Intencje mszalne – zob. osobna lista.

 

 1. Wczoraj kościół sprzątali następujący parafianie: Maciej i Mikołaj Kukiełka, Rozalia Kopa, Renata Leja, Leonard Kiczuła i Anna Nieckarz. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty łącznie 100,- złotych.   W przyszłą sobotę na godz. 9,00 zapraszam rodziny z ul. Lwowskiej: Skiba, Piliszko, Biszczanik, Dziki, Żuk.

 

 1. Pod chórem wyłożony jest tygodnik katolicki „Niedziela” oraz czasopisma dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Promyczek”.

 

 1. Trwają prace brukarskie wokół naszego kościoła. Można zajrzeć na stan prac.

 

 1. Na stronie parafialnej pod zakładką „Aktualności” został umieszczony apel o modlitwę w intencji życia poczętego przewodniczącego KEP oraz dokument naszego biskupa dotyczący zakazu działalności wspólnot „Domy Modlitwy św. JPII” oraz „Królestwo Dwóch Serc Jezusa i Maryi”. Zachęcam do zapoznania się z dokumentami.

 

 1. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Józefa Pachołka z ul. Leśnej. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…